Нова апартаменти з 3 спальнями в Marenostrum, Badalona

Останній об'єкт для продажу
Ref: 7026
У житловому комплексі Marenostrum
C. del Progrés, 190, 08912, Badalona, Барселона Подивитись на карті
Тип квартира
Апартаменти
Тип квартира
Тип комплексу
3 кімн.
Кімнати
Загальна площа
96-132 m2
Загальна площа
Термін здачі
2025
Термін здачі

Дані про нерухомість

Стан
У будівництві
Тип квартира
Апартаменти
Кімнати
3
Ванні
2
Common / Square size full
96-132 m²

Об'єктів у продажу
1
Загальна кількість об'єктів
206
Стан
У будівництві
Термін здачі
2025
Гаряча вода
Аеротермальний
Опалення
По трубопроводу з встановленою машиною, Радіатори
Зовнішні вікна
Лакований алюміній, Подвійне скління
Електрична інсталяція
Базова мережа
Загальна площа
96-138 m²

Адреса житловий комплекса

C. del Progrés, 190, 08912, Badalona, Барселона
547 500 €
5703 € / m2
+ Податок
Precios encontrados públicamente el 16.07.2025
Останнє оновлення : 16 липня 2025
Інші об'єкти від Marenostrum
C. del Progrés, Badalona, 0 m²
Від 680 500 €
(Від 4 931 €/m²)
Marenostrum Термін здачі: 2025
4 кімн., 2 Ванні, 107-138 m², 1 апартаменти
C. del Progrés, Badalona, Барселона
Найближчі Житлові комплекси
Via Augusta
(11 250 €/m²)
Останній об'єкт для продажу
Carrer de Raset, Barcelona, Барселона
Гараж
Edifici Augusta
Все продано Термін здачі: 2022
Barcelona, Барселона
ЛіфтБезпека
Edifici Numància
Все продано Термін здачі: 2022
Barcelona, Барселона
ЛіфтБезпекаПаркова зона
Edifici Amílcar
Все продано Термін здачі: 2022
Carrer d'Amílcar, Barcelona, Барселона
ЛіфтБезпекаЦентральний кондиціонерПаркова зона
Edifici París
Все продано Термін здачі: 2023
Barcelona, Барселона
БасейнЛіфт
Edifici Arc del Teatre
Все продано Термін здачі: 2022
Barcelona, Барселона
ЛіфтВид на море
Pg. Maragall, 368
Все продано Термін здачі: Septiembre 2023
Pg. Maragall, Barcelona, Барселона
Ліфт
Residencial La Sagrera
Все продано Термін здачі: 2023
Calle de Coll, Barcelona, Барселона
БасейнЛіфтЦентральний кондиціонерПаркова зона
La Magòria
Все продано Термін здачі: 2023
Calle Tort, Barcelona, Барселона
БасейнЛіфт
Residencial La Magòria
Все продано Термін здачі: Marzo 2023
Calle Tort, Barcelona, Барселона
БасейнЛіфт
Plaça Catalana
Все продано Термін здачі: 2024
Plaza Catalana, Barcelona, Барселона
ГаражЛіфт
Cadevall
Все продано Термін здачі: 2023
Cadevall 6, Barcelona, Барселона
ЛіфтПаркова зона
Останні статті
Дивитися все (15)
Чи прийнято остаточне рішення про скасування "золотих віз" в Іспанії?
25 лип. 2024 р.